Комментарии

Відсвяткували весілля в ресторані Vltava, дуже уважні дівчата офіціанти, директор Вікторія. Приємно, коли зустрічаєш професіоналів своєї справи. Гарна подача блюд, уважність, приємні ціни! Раджу!
Рекомендую! Приємна атмосфера та обслуговування. Чудові бізнес-ланчі
Ланчі Суппер. Рекомендуємо. Місце затишне. Персонал привітний. Успішного старту та розвитку!
Святкування будь-яких подій у Vltavа - це вищий пілотаж у галузі ресторації. Дизайн та оформлення приміщень ресторану, все на вищому рівні. Власниця ресторану - професіонал своєї справи, може вам дістати будь-що й будь-коли та організувати ваше свято належним чином (навіть якщо ви самі не знаєте чого ви хочете). Смачно, затишно, ненав'язливе обслуговування, непомітний контроль з боку власника закладу. Якщо ви шукаєте чогось нового, хочете відчути себе "чеськими магнатами", вам одна дорога - до Влтави!!!
А яка у них кухня м-м-м-м-м, та там можна так захопитись, що й серветку з'їсти))).
А який персонал!!! Милі, привітні, завжди посміхаються, ну просто хочеться звертатись і звертатись до таких доброзичливих хлопців та дівчат! А ДІВЧАТА!!!! О, це окрема розмова!)))
Окремий респект й адміністратору Катерині - не лише організовує і контролює, але й допомагає іншим дівчаткам - МОЛОДЧИНКА!

УСІМ РАДЖУ НОВИЙ РЕСТОРАН VLTAVA.
Відпочиваємо в ресторації Влтава. Смачно, затишно, стильно. Ціни доступні. Персонал ввічливий. Жива музика. Рекомендуємо для відпочинку. Респект!!!
Отличное место для ценителей качественного обслуживания и вкуснейшей кухни. Рекомендую!
Оставить отзыв